بلیط هواپیما مشهد استانبول

رزرو و خرید بلیط هواپیما از مشهد به استانبول با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش بلیط هواپیما مشهد استانبول و استانبول مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش و قیمت بلیط هواپیما مشهد استانبول با ارزنترین قیمت ممکن در قاره پیما.

برای اطلاع از قیمت بلیط استانبول و خرید آن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

ما در این متن به مدت زمان پرواز مشهد به استانبول، نرخ بلیط مشهد به استانبول و بلعکس و همچنین لیست، ساعات و برنامه های پروازی آن اشاره خواهیم کرد.

نرخ بلیط  مشهد به استانبول  با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

ترکیش ایرلاین جزو خطوط هوایی محبوبی محسوب می شود که از شهر مشهد به سمت استانبول پرواز های متعددی دارد که همگی آنها بدون توقف بوده و به صورت مستقیم انجام می پذیرد.

همچنین هواپیمایی ترکیش ایرلاین در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین خطوط هوایی پرواز مشهد به استانبول در بین تمامی مردم شناخته شده می باشد.

نرخ بلیط  مشهد به استانبول  با هواپیمایی ترکیش
خرید اینترنتی پروازهای مستقیم مشهد استانبول ترکیش در قاره پیما

پرواز رفت مشهد استانبول :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی استانبول (IST)
   
کل طول زمان سفر:4 ساعت و 40 دقیقه

برگشت استانبول مشهد :

  فرودگاه بین المللی استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
   
کل طول زمان سفر:3 ساعت و 55 دقیقه

 روزهای پرواز مشهد به استانبول و بلعکس با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airline:

پرواز رفت  با هواپیمای ترکیش ایرلاین در روز های شنبه ، دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و بدون توقف  انجام می شود پرواز  روزهای ذکر شده  با شماره TK889 در ساعت 02:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 06:35 به وقت استانبول به فرودگاه بین المللی استانبول خواهد رسید.

همچنین پرواز برگشت استانبول مشهد هواپیمایی ترکیش ایرلاین در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می پذیرد که  بدون توقف می باشد.

پرواز روزهای ذکر شده خطوط هوایی ترکیش ایرلاین با شماره TK888 و در ساعت 21:05 از استانبول  به حرکت درآمده و در ساعت 01:30 دقیقه به وقت مشهد به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

زمان پرواز مشهد به استانبول با ترکیش ایرلاین :

ساعت ها و روزهای بلیط هواپیما مشهد استانبول و استانبول به مشهد با هواپیمایی ترکیش ایرلاین در برخی ماه ها در طول سال ممکن است دارای تغییراتی باشد پس برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازی خطوط هوایی ترکیش ایرلاین لطفا با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز پرواز ترکیش ایرلاین از مشهد به استانبول :

بابت پرواز خطوط هوایی ترکیش ایرلاین میزان بار مجاز  از  مشهد به استانبول  برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 20 کیلوگرم می باشد.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که می توانید میزان بار مجاز برای سفر را از درون بلیط نیز چک نمایید.

برای اطمینان از این موضوع و اینکه در حین سفر برایتان مشکلی پیش نیاید می توانید قبل از سفر مقدار بار مجاز خود را از درون بلیط چک نمایید.

فروش بلیط استانبول از مشهد با ترکیش ایرلاین Turkish Airline:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین در ایران می باشد.

قیمت بلیط ترکیش ایرلاین  از مشهد به استانبول در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما مسافر گرامی جهت آگاهی از قیمت بلیط  مذکور با هواپیمایی ترکیش ایرلاین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

رزرو آنلاین بلیط رفت و برگشت مشهد به استانبول با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی می باشد که پروازهای استانبول را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به استانبول شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت هم می باشد.

رزرو آنلاین بلیط رفت و برگشت  مشهد به استانبول
بهترین نرخ پروازهای قطر ایرویز از مشهد به استانبول در قاره پیما

بلیط رفت مشهد استانبول :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به استانبول 4 ساعت و 30 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 15 دقیقه – مدت زمان توقف:6 ساعت و 49 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 04 دقیقه

پرواز برگشت استانبول به مشهد:

  مدت زمان پرواز از استانبول به دوحه 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 10 دقیقه  – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 35 دقیقه

شماره ها و روزهای پرواز مشهد به استانبول با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد استانبول با هواپیمای قطر ایرویز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 6 ساعت و 49 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:40 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 07:30 با شماره پرواز QR243 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 12:00 به وقت استانبول در فرودگاه استانبول فرود می آید. مدت زمان پرواز استانبول 14 ساعت و 04 دقیقه می باشد

پرواز استانبول به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با شماره QR244 و با 1 ساعت و 10 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده استانبول به مشهد  در ساعت 13:10 از استانبول به پرواز در آمده و در ساعت 17:15 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR492 در ساعت 18:25 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 21:15 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد می رسد. مدت پرواز استانبول  به مشهد 7 ساعت و 35 دقیقه می باشد.

روز و ساعات پرواز مشهد استانبول با قطر ایرویز Qatar Airways:

ساعات پروازی هواپیما مشهد استانبول و استانبول به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز Qatar Airways از مشهد به استانبول:

بابت پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به استانبول بار مجاز قابل حمل برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 20 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی میزان بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط خود چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط استانبول با قطر ایرویز Qatar Airways :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بلیط قطر ایرویز  از مشهد به استانبول و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد،  برای آگاهی از نرخ بلیط می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

بلیط ارزان قیمت هواپیما از مشهد به استانبول ایرعربیا AirArabia:

پروازهای ایر عربیا از مشهد به استانبول یکی از  پروازهایی می باشد که برای این مسیر انجام می گیرد و قابل ذکر است تمامی آنها با یک توقف بوده و به طور مستقیم انجام نمی پذیرد.

بلیط ارزان قیمت هواپیما از مشهد به استانبول
بیشترین تخفیف پروازهای ایر عربیا از مشهد در قاره پیما

بلیط  رفت مشهد استانبول :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به شارجه 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ)
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به استانبول 4 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن (SAW)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه  – میزان توقف:2 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت

بلیط برگشت استانبول مشهد :

  فرودگاه صبیحا گوکچن (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به شارجه 4 ساعت
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ)
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به مشهد 2 ساعت
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت  – میزان توقف:6 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 25 دقیقه

ساعت و برنامه پروازهای مشهد به استانبول ایرعربیا AirArabia :

پرواز رفت مشهد استانبول با هواپیمای ایرعربیا  در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه  با توقف 2 ساعت و 50 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره G9206 در ساعت 14:10 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 16:55 به وقت شارجه به فرودگاه شارجه رسیده

و سپس در ساعت 19:45 با شماره پرواز G9283 از شارجه به پرواز در آمده و ساعت 23:40 به وقت استانبول در فرودگاه استانبول فرود می آید. مدت زمان پرواز استانبول 10 ساعت  می باشد

پرواز استانبول به مشهد برگشت هواپیمایی ایرعربیا در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه،  چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با شماره G9284 و با 6 ساعت و 25 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده استانبول به مشهد  در ساعت 00:35 از استانبول به پرواز در آمده و در ساعت 05:35 به وقت شارجه به فرودگاه شارجه می رسد

و سپس با پرواز شماره G9205 در ساعت 12:00 از شارجه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 13:30 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد می رسد. مدت پرواز استانبول  به مشهد 12 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

درباره ساعات پروازهای استانبول از مشهد ایر عربیا :

در طول برخی از ماه های سال ساعات پرواز های خطوط هوایی ایرعربیا  ممکن است دارای تغییراتی باشند پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی ایرعربیا با ما در تماس باشید.

مقدار بار مجاز در پروازهای استانبول ایر عربیا :

بار مجاز برای پرواز های هواپیمایی ایرعربیا برای استانبول مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا در مدت زمان سفرتان برای شما مشکلی پیش نیایید.

رزرو و خرید اینترنتی بلیط استانبول با ارزانترین قیمت در قاره پیما:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ایرعربیا AirArabia در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی ایرعربیا از مشهد به استانبول و بلعکس در تاریخ های مختلف ممکن است متفاوت  باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما استانبول با ایر عربیا می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد استانبول با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

امارات ایرلاین یکی از   شلوغترین خطوط هوایی است که پروازهای استانبول را انجام می دهند و همچنین به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی پرواز های مشهد استانبول این ایرلاین دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

در طی چندین سال اخیر و به صورت متوالی هواپیمایی امارات جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به استانبول شناخته شده است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد استانبول
نمایندگی فروش پروازهای مشهد استانبول ایرلاین امارات – قاره پیما

بلیط رفت مشهد استانبول :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوبی به استانبول 5 ساعت و 05 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – میزان توقف:2 ساعت و 39 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 34 دقیقه

پرواز برگشت استانبول به مشهد:

  فرودگاه بین‌المللی استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوبی 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:21 ساعت و 34 دقیقه  – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 54 دقیقه

شماره، ساعات و روزهای پرواز مشهد به استانبول و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

پرواز رفت مشهد استانبول با هواپیمای امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه،  دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه،  پنجشنبه و جمعه با توقف 2 ساعت و 39 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره EK2083  در ساعت 04:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 08:00 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی رسیده

و سپس در ساعت 10:40 با شماره پرواز EK123 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 14:45 به وقت استانبول در فرودگاه استانبول فرود می آید. مدت زمان پرواز مربوطه 10 ساعت و 34 دقیقه می باشد

پرواز استانبول به مشهد برگشت هواپیمایی امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه،  دو شنبه، سه شنبه، چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه  با شماره EK120  و با 21 ساعت و 34 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده استانبول به مشهد  در ساعت 15:35 از استانبول به پرواز در آمده و در ساعت 20:50 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی می رسد

و سپس با پرواز شماره EK2064 در ساعت 18:25 از دوبی پرواز خود را انجام داده و در ساعت 20:00 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز استانبول  به مشهد 27 ساعت و 54 دقیقه می باشد.

مدت زمان پرواز مشهد استانبول با هواپیمایی امارات ایرلاین :

بلیط هواپیما  و مدت زمان پرواز مشهد استانبول و استانبول به مشهد با هواپیمایی امارات ایرلاین در طول برخی از ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد، لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز پرواز امارات از مشهد به استانبول :

مقدار بار مجاز برای پرواز امارات ایرلاین از  مشهد به استانبول برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 320 کیلوگرم می باشد.

مسافران عزیز باید توجه داشته باشند که همیشه میزان بار مجاز هر پرواز در بلیط ها قید می شود و همیشه قبل پرواز بلیط خود را برای بار مجاز چک نمایید تا در حین سفر برایتان مشکلی پیش نیایید.

خرید آنلاین بلیط استانبول از مشهد با امارات ایرلاین  :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

نرخ بلیط امارات ایرلاین از مشهد به استانبول و بلعکس در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما استانبول با هواپیمایی امارات می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

امارات ایرلاین جزو خطوط هوایی  مورد اطمینانی می باشد که از شهر مشهد به سمت استانبول پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

هزینه بلیط یک طرفه و رفت و برگشت مشهد به استانبول با هواپیمایی فلای دبی FlyDubai:

خطوط هوایی فلای دبی جزو ایرلاین هایی محسوب که از شهر مشهد به سمت استانبول پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

هزینه بلیط یک طرفه و رفت و برگشت مشهد
چارتر پروازهای فلای دبی از مشهد به استانبول در قاره پیما

مسیر رفت مشهد بمبیی :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به استانبول 4 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن (SAW)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه  – مدت زمان توقف:11 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 20 دقیقه

مسیر برگشت بمبئی مشهد :

  فرودگاه صبیحا گوکچن (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دبی 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 04 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 39 دقیقه

برنامه پرواز های مشهد به استانبول و بلعکس با هواپیمایی فلای دبی FlyDubai:

پرواز رفت مشهد استانبول با هواپیمای فلای دبی در روزهای شنبه، یکشنبه،  دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه،  پنجشنبه و جمعه با توقف 11 ساعت و 45 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره FZ252 در ساعت 04:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 08:00 به وقت دبی به فرودگاه دبی رسیده

و سپس در ساعت 19:45 با شماره پرواز  FZ753 از دبی به پرواز در آمده و ساعت 23:40 به وقت استانبول در فرودگاه استانبول فرود می آید. مدت زمان پرواز مربوطه 19 ساعت و 20 دقیقه می باشد

پرواز استانبول به مشهد برگشت هواپیمایی فلای دبی در روزهای شنبه، یکشنبه،سه شنبه،  پنجشنبه و جمعه  با شماره FZ754  و با 20 ساعت و 04 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده استانبول به مشهد  در ساعت 00:40 از استانبول به پرواز در آمده و در ساعت 06:10 به وقت دبی به فرودگاه دبی می رسد

و سپس با پرواز شماره FZ251 در ساعت 02:15 از دبی پرواز خود را انجام داده و در ساعت 03:50 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز استانبول  به مشهد 26 ساعت و 39 دقیقه می باشد.

روزها و برنامه های پروازی مشهد به استانبول با خطوط هوایی فلای دبی:

قابل ذکر است در برخی از ماه های سال امکان تغییر ساعات و روزهای پروازی خطوط هوایی فلای دبی وجود دارد پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز این خطوط هوایی با ما در تماس باشید.

تعداد چمدان ها و میزان بار مجاز فلای دبی مشهد استانبول :

بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی فلای دبی برای پرواز  استانبول و بلعکس برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی میزان بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

بلیط اینترنتی ارزان هواپیما از مشهد به استانبول و بلعکس بوسیله خطوط هوایی فلای دبی:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی فلای دبی در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی فلای دبی از مشهد به استانبول و استانبول به مشهد در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما استانبول با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید. قیمت بلیط تهران استانبول

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به استانبول :

قیمت بلیط مشهد به استانبول چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا استانبول به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا استانبول .

خطوط هواپیمایی ترکیش – فلای دبی – ایر عربیا – قطری – امارات و کویت ایرویز بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد استانبول می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به استانبول ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به استانبول ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 10 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای استانبول به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در استانبول در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های استانبول وارد صفحه هتل در استانبول سایت شوید .

 

سایر پروازهای مشهد به ترکیه

پرواز مشهد آنکارا

پرواز مشهد ازمیر 

پرواز مشهد آنتالیا 

پرواز مشهد استانبول

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به استانبول دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا