بلیط هواپیما مشهد باکو

رزرو و خرید بلیط هواپیما از مشهد به باکو با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش بلیط هواپیما مشهد باکو و باکو مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

دسترسی به  نرخ ویژه و ارزان بلیط هواپیما سیستم و چارتر باکو در قاره پیما برای مسافران به راحتی امکان پذیر می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و تهیه بلیط باکو می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

ما در متن زیر تمامی اطلاعات مربوط به مدت زمان پرواز مشهد به باکو، قیمت بلیط، ارزانترین پرواز  و بلیط مشهد به باکو و رزرو و خرید بلیط ارزان این مسیر را را در اختیار  شما قرار داده اینم.

همچنین  لیست، ساعات و برنامه های پروازی از مشهد به باکو نیز در جداول پایین به طور کامل برای شما شرح داده شده است پس لطفا با ما همراه باشید.

 

 بلیط  مشهد به باکو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی می باشد که پروازهای باکو را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به باکو شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت هم می باشد.

 بلیط  مشهد به باکو
تخفیف خرید اینترنتی بلیط مشهد باکو در قاره پیما

بلیط رفت مشهد باکو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به باکو 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی حیدر علی‌اف (GYD)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – مدت زمان توقف:6 ساعت و 04 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 34 دقیقه

 

شماره پرواز و روزهای پرواز مشهد به باکو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد باکو با هواپیمای قطر ایرویز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه با توقف 6 ساعت و 04 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 23:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:40 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 06:45 با شماره پرواز QR351 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 10:30 به وقت باکو در فرودگاه بین المللی باکو  فرود می آید. مدت زمان پرواز باکو 11 ساعت و 34 دقیقه می باشد.

ساعت پرواز مشهد باکو با قطر ایرویز Qatar Airways:

بلیط و ساعات هواپیما مشهد باکو با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز  از مشهد به باکو :

میزان بار مجاز پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به باکو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 20 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی میزان بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط خود چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط باکو با قطر ایرویز Qatar Airways با کمترین قیمت:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بلیط قطر ایرویز  از مشهد به باکو  در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد،  برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما باکو می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

نرخ بلیط  مشهد به باکو با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

ترکیش ایرلاین جزو خطوط هوایی محبوبی محسوب می شود که از شهر مشهد به سمت باکو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها بدون توقف بوده و به صورت مستقیم انجام می پذیرد.

همچنین هواپیمایی ترکیش ایرلاین در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین خطوط هوایی پرواز مشهد به باکو در بین تمامی مسافران شناخته شده می باشد.

نرخ بلیط  مشهد به باکو
کمترین قیمت پروازهای چارتر آفری و لحظه آخری مشهد به باکو در قاره پیما

بلیط رفت یکطرفه مشهد به باکو :

  فرودگاه بین‌المللی مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی استانبول (IST)
فرودگاه بین‌المللی استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به باکو 2 ساعت و 55 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه – میزان توقف:19 ساعت و 34 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 09 دقیقه

 

مدت زمان برگشت پرواز باکو به مشهد:

  فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 3 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی استانبول (IST)
فرودگاه بین‌المللی استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت – میزان توقف هواپیما ها:5 ساعت و 15 دقیقه  – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 15 دقیقه

 

ساعات پرواز های مشهد به باکو با هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines :

پرواز رفت مشهد باکو با هواپیمای ترکیش ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارسنبه و پنج شنبه  با توقف  19 ساعت و 34 دقیقه ای انجام می شود پرواز  روزهای ذکر شده  با شماره TK889 در ساعت 03:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 06:35 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس با پرواز شماره TK338 در ساعت 02:10 از استانبول پرواز کرده و در ساعت 06:05 به وقت باکو در فرودگاه باکو فرود می آید. مدت زمان پرواز رفت از مشهد به باکو 27 ساعت و 09 دقیقه  می باشد

پرواز باکو به مشهد برگشت هواپیمایی  ترکیش ایرلاین در روز های شنبه، یکشنبه،دوشنبه،  سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه  با 5 ساعت  و 15 دقیقه توقف در استانبول انجام می شود  پروازهای ذکر شده  برگشت از باکو به مشهد  هواپیمایی ترکیش با شماره پرواز Tk333 در ساعت 13:45 از باکو به پرواز در آمده و در ساعت 15:50 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس در ساعت 21:05 با پرواز شماره TK888 از استانبول حرکت کرده و در ساعت 02:30 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می آید. مدت پرواز باکو به مشهد 12 ساعت و 15 دقیقه  می باشد.

 مدت زمان پرواز مشهد باکو با ترکیش ایرلاین:

ساعات پروازهای مشهد به باکو و بلعکس با هواپیمایی ترکیش در برخی ماه های سال ممکن است با تغیراتی روبرو شوند لذا خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمایی ترکیش لطفا با ما در تماس باشید.

میزان مجاز بار پرواز خطوط هوایی ترکیش ایرلاین از مشهد به باکو:

مقدار بار مجاز برای پرواز های هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای پرواز باکو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

خرید اینترنتی بلیط ارزان  هواپیما از مشهد تا باکو با ترکیش ایرلاین:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش در ایران می باشد قیمت بلیط  ترکیش از مشهد به باکو و باکو به مشهد در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما  با خطوط هوایی ترکیش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

رزرو بلیط هواپیما مشهد باکو با خطوط هوایی فلای دبی FlyDubai :

فلای دوبی یکی از ایرلاین هایی است که به سمت باکو پرواز های متعددی دارد که تمامی آنها با یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد .

رزرو بلیط هواپیما مشهد باکو
رزرو آنلاین پروازهای باکو مشهد قاره پیما

پرواز رفت مشهد باکو :

  فرودگاه بین المللی مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به باکو 3 ساعت
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 40 دقیقه  – مدت زمان توقف: 3 ساعت و 54 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 24 دقیقه

پرواز برگشت باکو به مشهد :

  فرودگاه بین المللی حیدر علی‌اف (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به دبی 3 ساعت
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مشهد 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه  – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 40 دقیقه

 

 برنامه های پروازی مشهد به باکو و بلعکس با هواپیمایی فلای دبی FlyDubai :

پرواز های رفت مشهد باکو با هواپیمای فلای دبی در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهار شنبه و پنجشنبه با توقف 3 ساعت و 54 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره FZ252  و  در ساعت 05:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 08:00 به  فرودگاه دبی میرسد.

در نهایت و  در ساعت 11:55 با شماره پرواز FZ707 از دبی به پرواز در آمده و ساعت 14:55 به وقت باکو در فرودگاه بین المللی باکو فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  9 ساعت و 24 دقیقه  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از باکو به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه  انجام می پذیرد، این پرواز ها با توقف 20:25 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 19:25 از باکو با شماره FZ734 حرکت کرده و در ساعت 22:25 دقیقه به وقت دبی به فرودگاه دبی خواهد رسید و سپس با پرواز شماره FZ253  و در ساعت 18:50 از دبی حرکت کرده و در ساعت 21:35 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز باکو به مشهد 25 ساعت و 40 دقیقه می باشد.

برنامه، روزها و زمان پروازی مشهد باکو با خطوط هوایی فلای دبی:

این نکته قابل ذکر است در برخی از ماه های سال ساعات پرواز های فلای دبی  ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی فلای دبی با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز فلای دبی برای پرواز باکو مشهد:

مقدار بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی فلای دبی برای پرواز باکو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

بلیط اینترنتی ارزان هواپیما از مشهد به باکو بوسیله فلای دبی:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی فلای دبی در ایران می باشد.

قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی فلای دبی از مشهد به باکو و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما باکو با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

ارزانترین نرخ بلیط لحظه آخری مشهد باکو با خطوط هوایی ایرعربیا Air Arabia :

ایر عربیا جزو یکی از مورد اطمینان ترین پرواز های مشهد به باکو شناخته شده می باشد و پرواز های متعددی به باکو دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند و به صورت مستقیم صورت نمی پذیرد.

ارزانترین نرخ بلیط لحظه آخری مشهد باکو
نمایندگی رسمی فروش هواپیمایی ایر عربیا

پرواز رفت مشهد باکو :

  فرودگاه بین المللی مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به شارجه 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ)
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به باکو 2 ساعت و 55 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 10 دقیقه  – مدت زمان توقف:14 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 40 دقیقه

پرواز برگشت باکو به مشهد :

  فرودگاه بین المللی حیدر علی‌اف (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به شارجه 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ)
فرودگاه بین المللی شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بین المللی مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 45 دقیقه  – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 10 دقیقه

 

زمان و برنامه های پروازی مشهد به  باکو و بلعکس با هواپیمایی ایرعربیا Air Arabia :

پرواز های رفت مشهد باکو با هواپیمای ایرعربیا در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه با توقف 14 ساعت و 30 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره G9206  و  در ساعت 15:10 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 16:55 به  فرودگاه شارجه میرسد.

در نهایت و  در ساعت 7:25 با شماره پرواز G9305 از شارجه به پرواز در آمده و ساعت 10:20 به وقت باکو در فرودگاه بین المللی باکو فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  19 ساعت و 40 دقیقه  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از باکو به مشهد نیز این پرواز های در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می پذیرد، این پرواز ها با توقف 16 ساعت و 25 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 16:35 از باکو با شماره G9303 حرکت کرده و در ساعت 19:15 دقیقه به وقت شارجه به فرودگاه شارجه خواهد رسید و سپس با پرواز شماره G9205  و در ساعت 11:40 از شارجه حرکت کرده و در ساعت 14:15 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز برگشت باکو به مشهد 21 ساعت و 10 دقیقه می باشد.

زمان، برنامه و روزهای پروازی مشهد باکو با خطوط هوایی ایرعربیا:

این نکته قابل ذکر است در برخی از ماه های سال ساعات پرواز های ایرعربیا ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی ایرعربیا  با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز خطوط هوایی ایرعربیا برای پرواز باکو مشهد:

مقدار بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی ایرعربیا برای پرواز باکو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

بلیط اینترنتی ارزان هواپیما از مشهد به باکو بوسیله هواپیمایی ایرعربیا:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ایرعربیا در ایران می باشد.

قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی ایرعربیا از مشهد به باکو و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما باکو با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

پروازهای گوناگون دیگر مشهد باکو – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

 

نرخ بلیط ارزان هواپیما مشهد تا باکو با خطوط هوایی ترکیش ایرلاین Turkish Airline:

مسافرین عزیز از طریق خطوط هوایی ترکیش ایرلاین  و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی باکو انجام دهند

  فرودگاه بین المللی مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی استانبول (IST)
  فرودگاه بین المللی استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آنکارا 1 ساعت و 15 دقیقه
  فرودگاه بین المللی اسن‌ بوگا (ESB) مدت زمان پرواز از آنکارا به باکو 2 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف (GYD)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 45 دقیقه  – کل طول زمان توقف هواپیما ها: 39 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:48 ساعت

 

ارزانترین نرخ پرواز هواپیما مشهد به باکو فلای دبی FlyDubai  + خطوط هوایی آذربایجان Azerbaijan Airlines:

مسافرین محترم از طریق فلای دبی و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی باکو انجام دهند

  فرودگاه بین المللی مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مسکو 5 ساعت و 30 دقیقه
  فرودگاه بین المللی ونوکووا (VKO) مدت زمان پرواز از مسکو به  باکو  3 ساعت
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها: 21 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:33 ساعت

 

 

نکاتی  قابل ذکر در مورد مسیرهای پروازی مشهد باکو :

ترتیب مسیر پرواز ها ( ارزانترین ایرلاین، ارزانتزین قیمت  بلیط های رفت و برگشت) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های متفاوت می باشد و و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران باکو

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به باکو :

قیمت بلیط مشهد به باکو چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا باکو به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا باکو .

خطوط هواپیمایی قطر – ترکیش – ایر عربیا و فلای دبی بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد باکو می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به باکو ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به باکو ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 14 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای باکو به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در باکو در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های باکو وارد صفحه هتل های باکو سایت شوید .

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به باکو دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open