بلیط هواپیما مشهد توکیو

ارزانترین نرخ پروازهای مشهد به توکیو در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

فروش بلیط هواپیما مشهد توکیو و توکیو مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت های ارزان و لحظه آخری بلیط هواپیما مشهد توکیو سیستم و چارتر در قاره پیما .

بابت اطلاع از قیمت ها و خرید بلیط توکیو می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

اطلاعات مربوط به مدت زمان پرواز مشهد به توکیو ، قیمت بلیط، ارزانترین پرواز  و بلیط مشهد به توکیو و  همچنین رزرو و خرید بلیط ارزان مشهد به توکیو در ادامه این مطلب برای شما در دسترس بوده و می توانید از آنها بهره ببرید.

در ادامه این مطلب لیست، ساعات و برنامه های پروازی از مشهد به توکیو و میزان مجاز بار در پروازها   نیز در جداول جداگانه و  به طور کامل برای شما شرح داده شده است پس لطفا با ما همراه باشید.

 

نرخ ارزان بلیط هواپیما مشهد توکیو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از مورد اطمینان ترین ایرلاین هایی است که به سمت توکیو پرواز دارد و این نکته قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و مستقیم نمی باشند.

در طی  سال های اخیر  هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به توکیو شناخته شده است.

بهترین نرخ پروازهای توکیو از مشهد در قاره پیما
رزرو اینترنتی بلیط قطر ایرویز به توکیو در قاره پیما

بلیط رفت مشهد توکیو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به توکیو 9 ساعت و 50 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 35 دقیقه  – مدت زمان توقف:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 50 دقیقه

نرخ برگشت توکیو به مشهد :

  فرودگاه بین‌المللی ناریتا (نیو توکیو) (NRT) مدت زمان پرواز از توکیو به دوحه 12 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:19 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:34 ساعت و 30 دقیقه

برنامه های پروازی مشهد به  توکیو و بلعکس و زمان آنها با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways :

پرواز های رفت مشهد توکیو با هواپیمای قطر ایرویز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف  1 ساعت و 15 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره QR493  و  در ساعت 22:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:40  به فرودگاه دوحه میرسد.

در نهایت و  در ساعت 01:55 با شماره پرواز QR806 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 17:45 به وقت توکیو در فرودگاه بین‌المللی توکیو فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  13 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

پرواز برگشت از توکیو به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می گیرد و   این پرواز ها با توقف 19:40 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 22:20 از توکیو با شماره QR807 حرکت کرده و در ساعت 04:50 دقیقه به وقت دوحه به فرودگاه دوحه خواهد رسید و سپس با پرواز شماره QR494  و در ساعت 00:30 از دوحه حرکت کرده و در ساعت 03:20 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز توکیو به مشهد 34 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

زمان و روزهای پروازی مشهد به توکیو با خطوط هوایی قطر ایرویز:

این نکته قابل ذکر است در طول برخی ماه های سال ساعات پرواز های قطر ایرویز ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز این خطوط هوایی با ما در تماس باشید.

بار مجاز قابل حمل خطوط هوایی قطر ایرویز برای پرواز توکیو مشهد:

مقدار بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی قطر ایرویز برای پرواز توکیو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

مسافران باید توجه داشته باشند که میزان بار مجاز هر پرواز در تمامی بلیط ها قید می گردد.

پس برای اطمینان بیشتر قبل از پرواز بلیط های خود را برای میزان بار مجاز چک نمایید تا در حین سفرتان مشکلی برای شما پیش نیاید.

نرخ اینترنتی بلیط ارزان هواپیما از مشهد به توکیو بوسیله قطرایرویز:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی قطر ایرویز از مشهد به توکیو و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما توکیو با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط مشهد توکیو با امارات ایرلاین Emirates Airline :

امارات ایرلاین جزو یکی از برترین پرواز های مشهد به توکیو شناخته شده می باشد و پرواز های متعددی به توکیو دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند و به صورت مستقیم نمی باشند.

خرید اینترنتی پروازهای توکیو به مشهد
بیشترین تخفیف پروازهای مشهد به توکیو در قاره پیما

پرواز رفت مشهد توکیو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به توکیو 9 ساعت و 25 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 05 دقیقه  – مدت زمان توقف:18 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:31 ساعت

پرواز برگشت توکیو به مشهد :

  فرودگاه بین‌المللی ناریتا (نیو توکیو) (NRT) مدت زمان پرواز از توکیو به دوبی 12 ساعت
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 24 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 29 دقیقه

زمان  پروازی مشهد به  توکیو و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline :

پرواز های رفت مشهد توکیو با هواپیمای امارات ایرلاین  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف  18 ساعت و 55 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره EK2083  و  در ساعت 04:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 08:00 به  فرودگاه دوبی میرسد.

در نهایت و  در ساعت 02:55 با شماره پرواز EK318 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 17:20 به وقت توکیو در فرودگاه بین المللی توکیو فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  31 ساعت  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از توکیو به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه  این پرواز ها با توقف 12:24 دقیقه ای انجام می گیرد.

پرواز روزهای ذکر شده در ساعت 23:00 از توکیو با شماره EK319 حرکت کرده و در ساعت 06:00 دقیقه به وقت دوبی به فرودگاه دوبی خواهد رسید و سپس با پرواز شماره EK2064  و در ساعت 18:25 از دوبی حرکت کرده و در ساعت 20:00 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز توکیو به مشهد 26 ساعت و 29 دقیقه می باشد.

زمان، برنامه و روزهای پروازی مشهد توکیو با امارات ایرلاین:

این نکته قابل ذکر است در برخی از ماه های سال ساعات پرواز های امارات ایرلاین ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین  با ما در تماس باشید.

وزن بار مجاز امارات ایرلاین برای پرواز توکیو مشهد:

بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی امارات ایرلاین بابت پرواز توکیو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار قابل حمل که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

بلیط اینترنتی لحظه آخری هواپیما از مشهد به توکیو  امارات ایرلاین:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که نرخ بلیط  خطوط هوایی امارات ایرلاین از مشهد به توکیو و توکیو به مشهد در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما  با خطوط هوایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

قیمت بلیط  مشهد به توکیو رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ایرلاین:

ترکیش ایرلاین جزو خطوط هوایی محسوب می گردد که بسیار مورد اطمینان بوده و  از شهر مشهد به سمت توکیو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرند.

همچنین قابل ذکر است این خطوط هوایی در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین ایرلاین های پرواز مشهد توکیو شناخته شده است.

قیمت بلیط یک طرفه مشهد تا توکیو
فروش ویژه پروازهای ترکیش از مشهد به توکیو

بلیط رفت یکطرفه مشهد به توکیو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به توکیو 11 ساعت و 45 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 25 دقیقه – میزان توقف:19 ساعت و 19 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 44 دقیقه

مدت زمان برگشت پرواز توکیو به مشهد:

  فرودگاه بین‌المللی ناریتا (نیو توکیو) (NRT) مدت زمان پرواز از توکیو به استانبول 12 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 40 دقیقه – میزان توقف هواپیما ها:15 ساعت و 20 دقیقه  – کل طول زمان سفر:32 ساعت

ساعات پرواز های مشهد به توکیو با هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines :

پرواز رفت مشهد توکیو با هواپیمای ترکیش در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه  با توقف  19 ساعت و 19 دقیقه ای انجام می شود پرواز  روزهای ذکر شده  با شماره TK889 در ساعت 02:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 06:35 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس با پرواز شماره TK318 در ساعت 02:55 از استانبول پرواز کرده و در ساعت 17:20 به وقت توکیو در فرودگاه توکیو فرود می آید. مدت زمان پرواز از مشهد به توکیو 35 ساعت و 44 دقیقه می باشد

پرواز توکیو به مشهد برگشت هواپیمایی  ترکیش ایرلاین در روز های شنبه، یکشنبه،  سه شنبه و پنج شنبه با 15 ساعت  و 20 دقیقه توقف در استانبول انجام می شود  پروازهای ذکر شده  برگشت از توکیو به مشهد  هواپیمایی ترکیش با شماره پرواز Tk53 در ساعت 23:00 از توکیو به پرواز در آمده و در ساعت 05:45 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس در ساعت 21:05 با پرواز شماره TK888 از استانبول حرکت کرده و در ساعت 01:30 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می آید. مدت پرواز توکیو به مشهد 32 ساعت  می باشد

 مدت زمان پرواز مشهد توکیو  با ایرلاین ترکیش:

ساعات پروازهای مشهد به توکیو و بلعکس با هواپیمایی ترکیش در برخی ماه های سال ممکن است با تغیراتی روبرو شوند لذا خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمایی ترکیش لطفا با ما در تماس باشید.

میزان مجاز بار پرواز خطوط هوایی ترکیش از مشهد به توکیو :

مقدار بار مجاز برای پرواز های هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای پرواز توکیو مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

خرید اینترنتی بلیط چارتر و ارزان  هواپیما از مشهد تا توکیو با ترکیش ایرلاین:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش در ایران می باشد قیمت بلیط  ترکیش از مشهد به توکیو و توکیو به مشهد در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما  با خطوط هوایی ترکیش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

سایر پروازهای مشهد توکیو – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

مبلغ بلیط توکیو امارات ایرلاین Emirates Airline + پسیفیک ایرلاین

Emirates Airline

از طریق امارات ایرلاین امکان سفر با دو توقف به توکیو میسر گردیده است. برای خرید بلیط هواپیما مشهد به توکیو با شماره های ما در تماس باشید

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به هنگ کنگ 06 ساعت و 50 دقیقه
  فرودگاه بین‌المللی هنگ‌کنگ(کای تک) (HKG) مدت زمان پرواز از هنگ کنگ به توکیو 4 ساعت
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:13 ساعت و 18 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 48 دقیقه

بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد تا توکیو فلای دوبی  FlyDubai + هواپیمایی جنوبی چین South China Airlines:

مسافرین محترم از طریق فلای دوبی و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی توکیو انجام دهند

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به گوانجو 6 ساعت و 40 دقیقه
  فرودگاه بین المللی نیو بایون گوانجو (CAN) مدت زمان پرواز از گوانجو به  توکیو 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه هانه‌دا (HND)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها: 19 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:33 ساعت و 10 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی توکیو :

مسیر پرواز ها به ترتیب ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین نرخ بلیط، بلیط های رفت و برگشت) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های گوناگون متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا  از شما خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط  بهترین مسیر پروازی  را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران توکیو

ovdn tv,a , vcv, fgdx i,h\dlh hc lain fi j,;d, nv rhvi \dlh

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به توکیو :

قیمت بلیط مشهد به توکیو چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا توکیو به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا توکیو .

خطوط هواپیمایی ترکیش – امارات و قطر ایرویز بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد توکیو می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به توکیو ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به توکیو ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 24 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای توکیو به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در توکیو در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های توکیو وارد صفحه هتل های توکیو سایت شوید .

سایر پروازهای مشهد به ژاپن

پرواز مشهد توکیو

پرواز مشهد اوزاکا

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به توکیو دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open