بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو

ارزانترین نرخ پروازهای مشهد به سائوپائولو در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

فروش بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو و سائوپائولو مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش و قیمت بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو با ارزنترین قیمت ممکن در قاره پیما.

برای اطلاع از قیمت بلیط سائوپائولو و خرید آن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

ما در این متن به مدت زمان پرواز مشهد به سائوپائولو، نرخ بلیط مشهد به سائوپائولو و بلعکس و همچنین لیست، ساعات و برنامه های پروازی آن اشاره خواهیم کرد.

 

نرخ بلیط  مشهد به سائوپائولو  با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

ترکیش ایرلاین جزو خطوط هوایی مورد اطمینانی محسوب می شود که از شهر مشهد به سمت سائوپائولو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرند.

همچنین هواپیمایی ترکیش ایرلاین در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین خطوط هوایی پرواز مشهد به سائوپائولو در بین تمامی مردم شناخته شده می باشد.

رزرو اینترنتی بلیط مشهد یه سائوپائولو
بهترین نرخ پرواز ترکیش یه سائو در قاره پیما

بلیط رفت مشهد سائوپائولو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به سائوپائولو 12 ساعت و 50 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 30 دقیقه  – میزان توقف:7 ساعت و 49 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 19 دقیقه

پرواز برگشت سائوپائولو به مشهد:

  فرودگاه بین‌المللی سائو پائولو گوارولوس (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به استانبول 13 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 05 دقیقه

شماره پرواز و روزهای پرواز مشهد به سائوپائولو با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

پرواز رفت مشهد سائوپائولو با هواپیمای ترکیش ایرلاین در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه با توقف 7 ساعت و 49 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره TK888 در ساعت 02:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 06:35 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس در ساعت 14:25 با شماره پرواز TK193 از استانبول به پرواز در آمده و ساعت 22:15 به وقت سائوپائولو در فرودگاه بین‌المللی سائوپائولو فرود می آید. مدت پرواز مشهد به سائوپائولو 25 ساعت و 19 دقیقه می باشد

پرواز سائوپائولو به مشهد برگشت هواپیمایی ترکیش ایرلاین فقط در روز شنبه و با شماره Tk194 با 2 ساعت و 30 دقیقه توقف  انجام می شود  پرواز روز قید شده سائوپائولو به مشهد خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در ساعت 23:55 از سائوپائولو به پرواز در آمده و در ساعت 18:35 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول می رسد

و سپس با پرواز شماره TK888 در ساعت 21:05 از استانبول پرواز خود را انجام داده و در ساعت 01:30 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می آید. مدت پرواز سائوپائولو به مشهد 20 ساعت و 05 دقیقه می باشد.

ساعات و برنامه های پروازی مشهد سائوپائولو با هواپیمایی ترکیش ایرلاین :

ساعات بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو و بلعکس با خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در طول برخی از ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه های پروازی با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز پرواز خطوط هوایی ترکیش ایرلاین از مشهد به سائوپائولو :

مقدار بار مجاز برای پرواز ترکیش ایرلاین از  مشهد به سائوپائولو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه باید توجه داشته باشید برای هر پرواز میزان بار مجاز قابل حمل در داخل بلیط قید می گردد.

لطفا قبل از سفر نیز بلیط های خود را برای اطمینان چک نمایید تا در حین سفر برایتان مشکلی بوجود نیایید.

رزرو آنلاین بلیط سائوپائولو از مشهد با ترکیش ایرلاین  :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در ایران می باشد.

نرخ بلیط ترکیش ایرلاین از مشهد به سائوپائولو و سائوپائولو به مشهد در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما سائوپائولو با هواپیمایی  ترکیش ایرلاین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو امارات ایرلاین  Emirates Airline:

امارات ایرلاین یکی از  مورد اطمینان ترین ایرلاین هایی است که پروازهای سائوپائولو را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم نمی باشند.

در طی چندین سال اخیر و به صورت متوالی هواپیمایی امارات ایرلاین جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به سائوپائولو شناخته شده است و در میان مردم پرطرفدار نیز می باشد.

ارزانترین پروازهای سائو از مشهد
رزرو آنلاین پروازهای امارات به سائوپائولو در قاره پیما

بلیط رفت مشهد سائوپائولو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به سائوپائولو 14 ساعت و 15 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 55 دقیقه  – میزان توقف:8 ساعت و 54 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 50 دقیقه

پرواز برگشت سائوپائولو به مشهد:

  فرودگاه بین‌المللی سائو پائولو گوارولوس (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به دوبی 15 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:19 ساعت و 49 دقیقه – کل طول زمان سفر:37 ساعت و 09 دقیقه

زمان و برنامه های پروازی مشهد به  سائوپائولو و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline :

پرواز های رفت مشهد سائوپائولو با هواپیمای امارات ایرلاین  در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه با توقف  8 ساعت و 54 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره EK2065  و  در ساعت 21:00 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:10 به  فرودگاه دوبی میرسد.

در نهایت و  در ساعت 09:05 با شماره پرواز EK261 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 17:20 به وقت سائوپائولو در فرودگاه سائوپائولو فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  25 ساعت و 50 دقیقه  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از سائوپائولو به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه انجام می پذیرد، این پرواز ها با توقف 19:45 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 01:25 از سائوپائولو با شماره EK262 حرکت کرده و در ساعت 22:35 دقیقه به وقت دوبی به فرودگاه دوبی خواهد رسید و سپس با پرواز شماره EK2064  و در ساعت 18:25 از دوبی حرکت کرده و در ساعت 20:00 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز سائوپائولو به مشهد 37 ساعت و 09 دقیقه می باشد.

ساعت پرواز مشهد سائوپائولو با هواپیمایی امارات ایرلاین:

ساعات بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو و سائوپائولو به مشهد با هواپیمایی امارات ایرلاین در برخی ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین با ما در تماس باشید.

 بار مجاز پرواز امارات ایرلاین از مشهد به سائوپائولو :

میزان بار  مجاز برای پرواز امارات ایرلاین از  مشهد به سائوپائولو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

رزرو آنلاین بلیط سائوپائولو از مشهد با امارات ایرلاین:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

قیمت بلیط امارات ایرلاین از مشهد به سائوپائولو و بلعکس در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما سائوپائولو با هواپیمایی امارات ایرلاین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

امارات ایرلاین  جزو ایرلاین های مورد اطمینانی می باشد که از شهر مشهد به سمت سائوپائولو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرند.

 

قیمت بلیط  مشهد به سائوپائولو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی می باشد که پروازهای سائوپائولو را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به سائوپائولو شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت هم می باشد.

قیمت بلیط رفت و برگشت سائو از مشهد
بیشترین تخفیف پروازهای سائوپائولو از مشهد در قاره پیما

بلیط رفت مشهد سائوپائولو :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به سائوپائولو 15 ساعت و 10 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 55 دقیقه – مدت زمان توقف:6 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 25 دقیقه

پرواز برگشت سائوپائولو به مشهد:

  مدت زمان پرواز از سائوپائولو به دوحه 15 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:18 ساعت و 30 دقیقه  – کل طول زمان سفر:36 ساعت و 25 دقیقه

شماره ها و روزهای پرواز مشهد به سائوپائولو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد سائوپائولو با هواپیمای قطر  در روزهای شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه با توقف 6 ساعت و 30 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:40 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 07:10 با شماره پرواز QR773 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 17:20 به وقت سائوپائولو در فرودگاه سائوپائولو فرود می آید. مدت زمان پرواز سائوپائولو 25 ساعت و 25 دقیقه می باشد

پرواز سائوپائولو به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه با شماره QR774 و با 18 ساعت و 30 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده سائوپائولو به مشهد  در ساعت 03:20 از سائوپائولو به پرواز در آمده و در ساعت 23:55 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR492 در ساعت 18:25 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 21:15 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد می رسد. مدت پرواز سائوپائولو  به مشهد 36 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

ساعت پرواز مشهد سائوپائولو با قطر ایرویز Qatar Airways:

بلیط وساعات هواپیما مشهد سائوپائولو و سائوپائولو به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز Qatar Airways از مشهد به سائوپائولو:

مقدار بار  مجاز بابت پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به سائوپائولو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی میزان بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط خود چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش و نرخ بلیط  سائوپائولو با قطر ایرویز Qatar Airways :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بلیط قطر ایرویز  از مشهد به سائوپائولو و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد،  برای آگاهی از نرخ بلیط می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

سایر پروازهای مشهد سائوپائولو – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

نرخ بلیط ارزان هواپیما مشهد تا سائوپائولو فلای دوبی FlyDubai  + ایر فرانس Air France:

مسافرین عزیز از طریق خطوط هوایی فلای دوبی  و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی سائوپائولو انجام دهند.

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به فرانسه 7 ساعت و 45 دقیقه
  فرودگاه شارل دو گل (CDG) مدت زمان پرواز از فرانسه به سائوپائولو 11 ساعت و 10 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 35 دقیقه  – کل طول زمان توقف هواپیما ها:21 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:43 ساعت و 20 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما مشهد تا سائوپائولو با فلای دوبی Flydubai + امارات ایرلاین Emirates Airline + خطوط هوایی اتیوپی Ethiopian Airlines:

مسافرین می توانند از طریق فلای دوبی + خطوط هوایی اتیوپی و با دو توقف  سفر خود را به مقصدشات یعنی سائوپائولو انجام دهند.

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به اتیوپی 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی بوول (ADD)
  فرودگاه بین‌المللی بوول (ADD) مدت زمان پرواز از اتیوپی به سائوپائولو 11  ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی سائو پائولو گوارولوس (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 30 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو امارات ایرلاین  Emirates Airline + گروه هواپیمایی لاتام  Latam Airlines Group:

از طریق امارات ایرلاین  مسافران می توانند  با دو توقف  سفر خود را به مقصدشات یعنی سائوپائولو انجام دهند

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به ریو دوژانیرو 13 ساعت و 20 دقیقه
  فرودگاه بین‌المللی ریو دوژانیرو گالیائو (GIG) مدت زمان پرواز از ریو دوژانیرو به  سائوپائولو 1 ساعت و 20 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:11 ساعت و 19 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 39 دقیقه

مبلغ بلیط سائوپائولو فلای دوبی FlyDubai+ کی ال ام KLM:

از طریق فلای دوبی امکان سفر با دو توقف به سائوپائولو میسر گردیده است. برای خرید بلیط هواپیما مشهد سائوپائولو با شماره های ما در ارتباط باشید.

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آمستردام 7 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه اسخیپهول آمستردام (AMS)
  فرودگاه اسخیپهول آمستردام (AMS) مدت زمان پرواز از آمستردام به سائوپائولو 11 ساعت و 05 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:21 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:42 ساعت و 40 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی سائوپائولو :

ترتیب مسیر پرواز ها ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین نرخ بلیط، بلیط های رفت و برگشت) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و نرخ بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران سائو

vcv, , ovdn hdkjvkjd fgdx i,h\dlh fi shm, hc lain nv rhvi \dlh lain

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به سائوپائولو :

قیمت بلیط مشهد به سائوپائولو چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا سائوپائولو به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا سائوپائولو .

خطوط هواپیمایی ترکیش – امارات و قطر ایرویز بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد سائوپائولو می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به سائوپائولو ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به سائوپائولو ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 24 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای سائوپائولو به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در سائوپائولو در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های سائوپائولو وارد صفحه هتل های سائوپائولو سایت شوید .

 

سایر پروازهای مشهد به برزیل

پرواز مشهد ریو

پرواز مشهد سائو

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به سائو دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open