بلیط هواپیما مشهد شیکاگو

فروش بلیط هواپیما از مشهد به شیکاگو با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

فروش بلیط هواپیما مشهد شیکاگو و شیکاگو مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش بلیط هواپیما مشهد شیکاگو با ارزانترین قیمت در قاره پیما .

شما می توانید برای اطلاع از قیمت  و تهیه و خرید بلیط شیکاگو با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

در ادامه  ما به تمامی اطلاعات مربوط به مدت زمان پرواز مشهد به شیکاگو، قیمت بلیط، ارزانترین پرواز  و بلیط مشهد به شیکاگو و رزرو و خرید بلیط ارزان مشهد به شیکاگو اشاره خواهیم کرد و  آنها را در اختیار  شما عزیزان قرار خواهیم داد.

برای اطلاع از بهترین پرواز ها از مشهد به شیکاگو، لیست و ساعات پرواز ها و همچنین میزان  بار  مجاز برای سفر می توانید از جداول پایین که به طور کامل برای شما عزیزان  شرح داده ایم استفاده نمایید پس لطفا با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی بلیط  هواپیما مشهد شیکاگو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

قطر ایرویز یکی از  پرطرفدارترین و شلوغترین ایرلاین هایی است که پروازهای شیکاگو را انجام می دهند و همچنین به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی پرواز های مشهد شیکاگو قطر ایرویز دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

در طی چندین سال اخیر و به صورت متوالی هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به شیکاگو شناخته شده است.

خرید اینترنتی بلیط  هواپیما مشهد شیکاگو
رزرو آنلاین پروازهای مشهد شیکاگو

بلیط رفت مشهد شیکاگو :

فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به شیکاگو 14 ساعت و 20 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 50 دقیقه – میزان توقف:6 ساعت و 49دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 39 دقیقه

پرواز برگشت شیکاگو به مشهد:

فرودگاه بین المللی شیکاگو او هیر (ORD) مدت زمان پرواز از شیکاگو به دوحه 13 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 54 دقیقه  – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 24 دقیقه

ساعات و برنامه پروازهای مشهد به شیکاگو با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد شیکاگو با هواپیمای قطر  در روزهای شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه  با توقف 6 ساعت و 49 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:50 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 07:40 با شماره پرواز QR725 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 14:00 به وقت شیکاگو در فرودگاه شیکاگو فرود می آید. مدت پرواز شیکاگو 23 ساعت و 39 دقیقه می باشد

پرواز شیکاگو به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز  در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه با شماره QR726 و با 8 ساعت و 54 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده شیکاگو به مشهد  در ساعت 18:50 از شیکاگو به پرواز در آمده و در ساعت 16:00 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR494 در ساعت 00:55 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 03:45 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز شیکاگو به مشهد 24 ساعت و 24 دقیقه می باشد.

ساعت پرواز مشهد شیکاگو با قطر ایرویز :

ساعات بلیط هواپیما مشهد شیکاگو و شیکاگو به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه ها در طول سال ممکن است تغییراتی داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی قطر ایرویز لطفا با ما در تماس باشید.

مقدار مجاز بار قابل حمل پرواز قطر ایرویز Qatar Airways از مشهد به شیکاگو :

مقدار بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز  از  مشهد به شیکاگو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده صحیح می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط شیکاگو از مشهد با قطر ایرویز Qatar Airways :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز  در ایران می باشد.

قیمت بلیط قطر ایرویز  از مشهد به شیکاگو و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیکاگو با هواپیمایی قطر ایرویز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

نرخ بلیط  مشهد به شیکاگو رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

ترکیش ایرلاین جزو خطوط هوایی مورد اطمینانی محسوب می شود که از شهر مشهد به سمت شیکاگو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرند.

همچنین هواپیمایی ترکیش ایرلاین در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین خطوط هوایی پرواز مشهد به شیکاگو شناخته شده است.

نرخ بلیط  مشهد به شیکاگو رفت و برگشت
بیشترین تخفیف خرید پروازهای شیکاگو از مشهد

نرخ  رفت مشهد شیکاگو :

فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به شیکاگو 11 ساعت و 25 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت  – میزان توقف:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 30 دقیقه

بلیط برگشت تورنتو به مشهد:

فرودگاه بین المللی شیکاگو او هیر (ORD) مدت زمان پرواز از شیکاگو به استانبول 10 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت  – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 30 دقیقه

شماره پرواز و روزهای پرواز مشهد به شیکاگو با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines:

پرواز رفت مشهد شیکاگو با هواپیمای ترکیش ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه با توقف 8 ساعت و 30 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره TK889 در ساعت 01:35 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 05:40به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس در ساعت 14:10 با شماره پرواز TK5 از استانبول به پرواز در آمده و ساعت 17:35 به وقت شیکاگو در فرودگاه بین المللی شیکاگو او هیر فرود می آید. مدت پرواز شیکاگو  24 ساعت و 30 دقیقه می باشد

پرواز شیکاگو به مشهد برگشت هواپیمایی ترکیش ایرلاین  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه با شماره Tk6 و با 4 ساعت توقف  انجام می شود  پرواز روزهای قید شده شیکاگو به مشهد خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در ساعت 21:40 از شیکاگو به پرواز در آمده و در ساعت 16:15 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول می رسد

و سپس با پرواز شماره TK888 در ساعت 20:15 از استانبول پرواز خود را انجام داده و در ساعت 00:40 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می آید. مدت پرواز شیکاگو به مشهد 18 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

ساعات و زمان پرواز مشهد شیکاگو با هواپیمایی ترکیش ایرلاین :

ساعات  و زمان بلیط هواپیما مشهد شیکاگو و شیکاگو به مشهد با خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در برخی ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلاین با ما در تماس باشید.

وزن بار مجاز پرواز خطوط هوایی ترکیش ایرلاین از مشهد به شیکاگو :

مقدار بار مجاز برای پرواز ترکیش ایرلاین از  مشهد به شیکاگو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه توجه داشته باشید برای بررسی مقدار بار مجاز می توانید میزان مجاز باری که در بلیط ذکر شده درست  می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

رزرو آنلاین بلیط شیکاگو از مشهد با ترکیش ایرلاین  :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در ایران می باشد.

قیمت بلیط ترکیش ایرلاین از مشهد به شیکاگو و بلعکس در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیکاگو با هواپیمایی  ترکیش ایرلاین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

قیمت بلیط  مشهد به شیکاگو با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

امارات ایرلاین یکی از محبوبترین ایرلاین هایی است که پروازهای شیکاگو را انجام می دهند و می بایست به این نکته توجه نمایید که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت  مستقیم نمی باشند.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی امارات ایرلاین بعنوان یکی از برترین ایرلاین های پرواز از مشهد به شیکاگو شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت نیز می باشد.

قیمت بلیط  مشهد به شیکاگو
ارزانترین قیمت بلیط مشهد تا شیکاگو

بلیط رفت مشهد شیکاگو :

فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به شیکاگو 14 ساعت و 50 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 20 دقیقه – میزان توقف:2 ساعت و 24 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 44 دقیقه

نرخ برگشت شیکاگو به مشهد:

فرودگاه بین المللی شیکاگو او هیر (ORD) مدت زمان پرواز از شیکاگو به دوبی 13 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 34 دقیقه  – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 09 دقیقه

شماره، ساعات و روزهای پرواز مشهد به شیکاگو و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

پرواز رفت مشهد شیکاگو با هواپیمای امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه،  دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه،  پنجشنبه و جمعه با توقف 2 ساعت و 24 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره EK2083  در ساعت 04:30 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 07:30 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی رسیده

و سپس در ساعت 09:55 با شماره پرواز EK235 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 15:45 به وقت شیکاگو در فرودگاه شیکاگو فرود می آید. مدت زمان پرواز مربوطه 19 ساعت و 44 دقیقه می باشد

پرواز شیکاگو به مشهد برگشت هواپیمایی امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه  با شماره EK236  و با 6 ساعت و 34 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده شیکاگو به مشهد  در ساعت 20:45 از شیکاگو به پرواز در آمده و در ساعت 19:10 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی می رسد

و سپس با پرواز شماره EK2082 در ساعت 01:45 از دوبی پرواز خود را انجام داده و در ساعت 03:25 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز شیکاگو  به مشهد 22 ساعت و 09 دقیقه می باشد.

 زمان پرواز مشهد شیکاگو با هواپیمایی امارات ایرلاین :

مدت زمان و  بلیط هواپیما مشهد شیکاگو و شیکاگو به مشهد با هواپیمایی امارات ایرلاین در طول برخی از ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد، لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز پرواز امارات از مشهد به شیکاگو :

میزان بار مجاز برای پرواز امارات ایرلاین از  مشهد به شیکاگو برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید میزان باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

خرید آنلاین بلیط شیکاگو از مشهد با امارات ایرلاین  :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

قیمت بلیط امارات ایرلاین از مشهد به شیکاگو و شیکاگو به مشهد در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیکاگو با هواپیمایی امارات می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

امارات ایرلاین جزو خطوط هوایی  مورد اطمینانی می باشد که از شهر مشهد به سمت شیکاگو پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

پروازهای گوناگون دیگر مشهد شیکاگو – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیکاگو به مشهد با هواپیمایی قطر Qatar Airways:

فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به بوستون 13 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی لوگان (BOS)
فرودگاه بین‌المللی لوگان (BOS) مدت زمان پرواز از بوستون به شیکاگو 2 ساعت و 49 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 41 دقیقه  – کل طول زمان توقف هواپیما ها:13 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:32 ساعت و 15 دقیقه

هزینه بلیط مشهد به شیکاگو بوسیله هواپیمایی امارات Emirates Airline:

فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی  2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نیویورک 17 ساعت و 15 دقیقه
مدت زمان پرواز از نیویورک به شیکاگو 2 ساعت و 47 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:22 ساعت و 32 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:15 ساعت  – کل طول زمان سفر:37 ساعت و 32 دقیقه

نکات قابل ذکر در مورد مسیرهای پروازی شیکاگو:

مسیر پرواز ها  ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین نرخ بلیط، بلیط های رفت و برگشت) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین برای پرواز های شیکاگو در طی مدت زمان های گوناگون متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا  از شما خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و نرخ بلیط مورد نظر خود به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط  بهترین مسیر پروازی  را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران شیکاگو

سایر پروازهای مشهد به آمریکا

پرواز مشهد لاس وگاس

پرواز مشهد میامی

پرواز مشهد دالاس

پرواز مشهد واشینگتن دی سی

پرواز مشهد فیلادلفیا

پرواز مشهد لس آنجلس

پرواز مشهد نیویورک

پرواز مشهد سان فرانسیسکو

پرواز مشهد هیوستون 

پرواز مشهد بوستون

پرواز مشهد شیکاگو

پرواز مشهد آتالانتا

4/5 ( 1 نظر )

1 دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به شیکاگو دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن