بلیط هواپیما مشهد مسقط

رزرو و خرید بلیط هواپیما از مشهد به مسقط با ارزانترین قیمت در قاره پیما

فروش بلیط هواپیما مشهد مسقط و مسقط مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

 نرخ بلیط هواپیما  مشهد مسقط با ارزانترین قیمت  در قاره پیما

برای آگاهی از قیمت بلیط مسقط و خرید آن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

ما در این متن به مدت زمان پرواز مشهد به مسقط، نرخ بلیط مشهد به مسقط و مسقط به مشهد و همچنین لیست، ساعات و برنامه های پروازی آن اشاره خواهیم کرد.

 

قیمت بلیط  مشهد به مسقط با خطوط هوایی قطر ایرویز Qatar Airways:

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی می باشد که پروازهای مسقط را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

در طی چندین سال اخیر خطوط هوایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به مسقط شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان می باشد.

قیمت بلیط  مشهد به مسقط
رزرو اینترنتی پروازهای مشهد مسقط با ارزانترین قمیت در قاره پیما

بلیط رفت مشهد مسقط :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مسقط 1 ساعت و 40 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 25 دقیقه – مدت زمان توقف:1 ساعت و 19 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 44 دقیقه

 

پرواز برگشت مسقط به مشهد:

  مدت زمان پرواز از مسقط به دوحه 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه  – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 40 دقیقه

 

روزها و شماره های پرواز مشهد به مسقط با خطوط هوایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد مسقط با هواپیمای قطرایرویز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 1 ساعت و 19 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:40 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 02:00 با شماره پرواز QR1130 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 04:40 به وقت مسقط در فرودگاه مسقط فرود می آید. مدت زمان پرواز مسقط 5 ساعت و 44 دقیقه می باشد

پرواز مسقط به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه  و جمعه با شماره QR1125 و با 1 ساعت و 30 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده مسقط به مشهد  در ساعت 22:10 از مسقط به پرواز در آمده و در ساعت 23:00 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR494 در ساعت 00:30 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 03:20 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد می رسد. مدت پرواز مسقط  به مشهد 5 ساعت و 40 دقیقه می باشد.

 ساعات پروازی مشهد مسقط با خطوط هوایی قطر ایرویز :

بلیط و ساعات پرواز هواپیما مشهد مسقط و مسقط به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

مقدار بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز از مشهد به مسقط :

بار مجاز بابت پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به مسقط برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 20 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی میزان بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط خود چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط  مسقط با قطر ایرویز Qatar Airways :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بلیط قطر ایرویز  از مشهد به مسقط و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد،  برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مسقط می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

 

ارزانترین قیمت بلیط مشهد مسقط با ترکیش ایرلاین Turkish Airline :

ترکیش ایرلاین جزو یکی از مورد اطمینان ترین و پر طرفدارترین پرواز های مشهد به مسقط شناخته شده می باشد و پرواز های متعددی به مسقط دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند و به صورت مستقیم انجام نمی گیرد.

ارزانترین قیمت بلیط مشهد مسقط
بیشترین تخفیف بلیط هواپیما مشهد مسقط در قاره پیما

پرواز رفت مشهد مسقط :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مسقط 4 ساعت و 55 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 35 دقیقه  – مدت زمان توقف:13 ساعت – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 35 دقیقه

پرواز برگشت مسقط به مشهد :

  فرودگاه بین المللی هارتس فیلد جکسون آتلانتا (ATL) مدت زمان پرواز از مسقط به استانبول 5 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 05 دقیقه

 

زمان و برنامه های پروازی مشهد به مسقط و بلعکس با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airline :

پرواز های رفت مشهد مسقط با هواپیمای ترکیش ایرلاین  در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه با توقف  13 ساعتی انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره TK889  و  در ساعت 02:25 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 06:35 به  فرودگاه استانبول میرسد.

در نهایت و  در ساعت 19:35 با شماره پرواز TK774 از استانبول به پرواز در آمده و ساعت 01:30 به وقت مسقط در فرودگاه مسقط فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  22 ساعت و 35 دقیقه  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از مسقط به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می پذیرد، این پرواز ها با توقف 08:20 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 07:55 از مسقط با شماره TK861 حرکت کرده و در ساعت 12:45 دقیقه به وقت استانبول به فرودگاه استانبول خواهد رسید و سپس با پرواز شماره TK888  و در ساعت 21:05 از استانبول حرکت کرده و در ساعت 01:30 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز مسقط به مشهد 18 ساعت و 05 دقیقه می باشد.

زمان، برنامه و روزهای پروازی مشهد مسقط با خطوط هوایی ترکیش ایرلاین:

این نکته قابل ذکر است در برخی از ماه های سال ساعات پرواز های ترکیش ایرلاین ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی ترکیش ایرلاین  با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز ترکیش ایرلاین برای پرواز مسقط مشهد:

مقدار بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی ترکیش ایرلاین برای پرواز مسقط مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

بلیط اینترنتی لحظه آخری و ارزان هواپیما از مشهد به مسقط بوسیله ترکیش ایرلاین:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین در ایران می باشد.

قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی ترکیش ایرلاین از مشهد به مسقط و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما مسقط با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد مسقط با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

امارات ایرلاین یکی از محبوبترین ایرلاین هایی است که پروازهای مسقط را انجام می دهند و می بایست به این نکته توجه نمایید که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت  مستقیم انجام نمی گیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی امارات ایرلاین بعنوان یکی از برترین ایرلاین های پرواز از مشهد به مسقط شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت نیز می باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد مسقط
کمترین نرخ پروازهای مسقط از مشهد در قاره پیما

بلیط رفت مشهد مسقط :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دبی 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مسقط 1 ساعت و 05 دقیقه
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 45 دقیقه – میزان توقف:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 40 دقیقه

پرواز برگشت مسقط به مشهد:

  فرودگاه بین المللی مسقط (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به دبی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:22 ساعت و 10 دقیقه  – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 20 دقیقه

 

شماره، ساعات و روزهای پرواز مشهد به مسقط و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

پرواز رفت مشهد مسقط با هواپیمای امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه،  دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه،  پنجشنبه و جمعه با توقف 6 ساعت و 55 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده  با شماره EK2083  در ساعت 04:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 08:00 به وقت دبی به فرودگاه دبی رسیده

و سپس در ساعت 14:55 با شماره پرواز EK2032 از دبی به پرواز در آمده و ساعت 16:00 به وقت مسقط در فرودگاه مسقط فرود می آید. مدت زمان پرواز مربوطه 10 ساعت و 40 دقیقه می باشد

پرواز مسقط به مشهد برگشت هواپیمایی امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دو شنبه، سه شنبه، چهار شنبه، پنجشنبه و جمعه  با شماره EK865  و با 1 ساعت و 05 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده مسقط به مشهد  در ساعت 19:10 از مسقط به پرواز در آمده و در ساعت 20:15 به وقت دبی به فرودگاه دبی می رسد

و سپس با پرواز شماره EK2064 در ساعت 18:25 از دبی پرواز خود را انجام داده و در ساعت 20:00 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز مسقط  به مشهد 26 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

 زمان پرواز مشهد مسقط با هواپیمایی امارات ایرلاین :

مدت زمان و  بلیط هواپیما مشهد مسقط و مسقط به مشهد با هواپیمایی امارات ایرلاین در طول برخی از ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد، لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز پرواز امارات ایرلاین از مشهد به مسقط :

میزان بار مجاز برای پرواز امارات ایرلاین از  مشهد به مسقط برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 20 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید میزان باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

خرید آنلاین بلیط مسقط از مشهد با امارات ایرلاین :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

قیمت بلیط امارات ایرلاین از مشهد به مسقط و مسقط به مشهد در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما مسقط با هواپیمایی امارات می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

امارات ایرلاین جزو خطوط هوایی  مورد اطمینانی می باشد که از شهر مشهد به سمت مسقط پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

 

نرخ ارزان و چارتر بلیط مشهد به مسقط با فلای دوبی FlyDubai :

فلای دوبی جزو یکی از پرواز هایی است که از  مشهد به مسقط پرواز دارد و  این نکته قابل ذکر است پرواز های متعددی به مسقط دارد که همگی آنها با یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرد.

نرخ ارزان و چارتر بلیط مشهد
پروازهای چارتر و لحظه آخری مشهد به مسقط در قاره پیما

بلیط رفت پرواز مشهد مسقط:

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دبی 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مسقط 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بین المللی مسقط (MCT)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 45 دقیقه – میزان توقف:7 ساعت و 04 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 49 دقیقه

 

پرواز برگشت مسقط به مشهد:

  فرودگاه بین المللی مسقط (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به دبی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دبی (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به مشهد 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 10 دقیقه  – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 30 دقیقه  – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 40 دقیقه

 

برنامه پروازهای مشهد به مسقط و بلعکس با هواپیمایی فلای دوبی FlyDubai :

پرواز های رفت مشهد مسقط با هواپیمای فلای دوبی  در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 7 ساعت و 04 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز های در روزهای ذکر شده  با شماره FZ254 و  در ساعت 21:00 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:05 به به فرودگاه دبی میرسد.

در نهایت و  در ساعت 07:10 با شماره پرواز FZ45 از دبی به پرواز در آمده و ساعت 08:20 به وقت مسقط در فرودگاه بین‌المللی مسقط فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز  10 ساعت و 49 دقیقه  می باشد.

پرواز برگشت از مسقط به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام میگیرد. این پرواز ها با توقف 20ساعت و 30 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 20:50 از مسقط با شماره FZ48 حرکت کرده و در ساعت 21:55 دقیقه به وقت دبی به فرودگاه دبی خواهد رسید و سپس با پرواز شماره FZ253  و در ساعت 18:25 از دبی حرکت کرده و در ساعت 20:00 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز مسقط به مشهد 23 ساعت و 40 دقیقه می باشد.

برنامه های پرواز مشهد مسقط با خطوط هوایی فلای دوبی FlyDubai :

در برخی از ماه های سال  زمان و ساعات پرواز های فلای دوبی ممکن است دچار تغییراتی باشد. لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازی خطوط هوایی فلای دوبی  با ما در تماس باشید.

وزن بار مجاز فلای دوبی  برای پرواز مسقط مشهد:

بار مجاز برای پرواز  مسقط به مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 20 کیلوگرم می باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما  در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما از مشهد به مسقط با خطوط هوایی فلای دوبی:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی فلای دوبی FlyDubai در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی فلای دوبی از مشهد به مسقط و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما مسقط با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

نرخ خرید بلیط لحظه آخری و ارزان مشهد به مسقط با ایرعربیا AirArabia:

ایرعربیا جزو یکی  خطوط هواپیمایی است که پرواز های مشهد به مسقط را انجام می دهد و پرواز های متعددی به مسقط دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند و به صورت مستقیم انجام نمیگیرد.

نرخ خرید بلیط لحظه آخری و ارزان مشهد به مسقط
آفر پروازهای مشهد مسقط در قاره پیما

بلیط یکطرفه رفت مشهد مسقط:

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به شارجه 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه شارجه (SHJ)
فرودگاه شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به مسقط 55  دقیقه
فرودگاه مسقط (MCT)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 10 دقیقه – میزان توقف:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 25 دقیقه

 

پرواز برگشت مسقط به مشهد:

  فرودگاه مسقط (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به شارجه 55 دقیقه
فرودگاه شارجه (SHJ)
فرودگاه شارجه (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به مشهد 2 ساعت
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:55 دقیقه – کل طول زمان سفر:3 ساعت و 50 دقیقه

 

روزهای پرواز رفت و برگشت مشهد به  مسقط با هواپیمایی ایرعربیا :

پرواز های رفت مشهد مسقط با خطوط هوایی ایرعربیا در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنه و پنجشنبه با توقف  1 ساعت و 15 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره G9206 و  در ساعت 14:10 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 16:55  به فرودگاه شارجه میرسد.

در نهایت و در ساعت 18:10 با شماره پرواز G9118 از شارجه به پرواز در آمده و ساعت 19:05 به وقت مسقط در فرودگاه بین‌المللی مسقط فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز 4 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

برای پرواز برگشت از مسقط به مشهد با هواپیمایی ایرعربیا در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 55 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده در ساعت 10:10 از مسقط با شماره G9113 حرکت کرده و در ساعت 11:05 دقیقه به وقت شارجه به فرودگاه شارجه خواهد رسید و سپس با پرواز شماره G9205  و در ساعت 12:00 از شارجه حرکت کرده و در ساعت 13:30 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز مسقط به مشهد 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

مقدار بار مجاز برای پرواز مشهد به مسقط برای خطوط هوایی ایر عربیا :

برای این پرواز ها میزان بار مجاز برای مسافران برای دو چمدان به ازای هر کدام از چمدان ها 20 کیلوگرم  می باشد.

در تمامی بلیط ها میزان بار مجاز برای هر پرواز قید می گردد لذا خواهشمند است برای اطمینان بیشتر قبل از پرواز بلیط خود را نیز چک نمایید تا در سفر برایتان مشکلی پیش نیایید.

خرید و رزرو بلیط مسقط بوسیله خطوط هوایی ایر عربیا:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط  خطوط هوایی ایر عربیا در ایران می باشد.

قیمت بلیط  از مشهد به  مسقط و همچنین مسیر برگشت آن  در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد لذا خواهشمند ایم برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما برای سفر به مسقط با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری نمایید.

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی مشهد مسقط :

مسیر پرواز ها به ترتیب ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین نرخ بلیط، بلیط های رفت و برگشت مسقط) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های گوناگون متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا  از شما خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط  بهترین مسیر پروازی  را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران مسقط

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به مسقط :

قیمت بلیط مشهد به مسقط چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا مسقط به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا مسقط .

خطوط هواپیمایی قطر – ترکیش – امارات – فلای دبی و ایر عربیا بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد مسقط می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به مسقط ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به مسقط ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 6 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای مسقط به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در مسقط در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های مسقط وارد صفحه هتل در مسقط سایت شوید .

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به مسقط عمان دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا