بلیط هواپیما مشهد هیوستون

فروش ویژه بلیط هواپیما مشهد به هیوستون در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

فروش بلیط هواپیما مشهد هیوستون و هیوستون مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

نحوه فروش بلیط هواپیما مشهد هیوستون با ارزنترین قیمت ممکن در قاره پیما.

برای آگاهی از نرخ بلیط هیوستون  و خرید آن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

در ادامه این متن به تمامی اطلاعات مربوط به مدت زمان پرواز مشهد به هیوستون، قیمت بلیط، ارزانترین پرواز  و بلیط مشهد به هیوستون و رزرو و خرید بلیط سیستمی و چارتر مشهد به هیوستون اشاره خواهیم کرد و  آنها را در اختیار  شما قرار خواهیم داد.

بهترین پرواز های مشهد به هیوستون و ارزرانترین قیمت بلیط و  راحت ترین پرواز ها به هیوستون در قاره پیما.

 

نرخ بلیط  مشهد به هیوستون با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی است که پروازهای هیوستون را انجام می دهند و این نکته قابل ذکر است که تمامی پروازهای قطر ایرویز دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به هیوستون شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت نیز می باشد.

نرخ بلیط  مشهد به هیوستون
رزرو آنلاین پروازهای مشهد هیوستون

بلیط رفت مشهد هیوستون :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به هیوستون 16 ساعت
فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 30 دقیقه – میزان توقف:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 40 دقیقه

پرواز برگشت هیوستون به مشهد:

  فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH) مدت زمان پرواز از هیوستون به دوحه 14 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت  – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه  – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 20 دقیقه

شماره پرواز و روزهای پرواز مشهد به هیوستون با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد هیوستون با هواپیمای قطر  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 7 ساعت و 10 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:50 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 08:00 با شماره پرواز QR713 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 16:00 به وقت هیوستون در فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل فرود می آید. مدت زمان پرواز هیوستون 25 ساعت و 40 دقیقه می باشد

پرواز هیوستون به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهار شنبه  و جمعه با شماره QR714 و با 2 ساعت و 09 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده هیوستون به مشهد  در ساعت 18:10 از هیوستون به پرواز در آمده و در ساعت 16:50 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR492 در ساعت 19:00 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 21:50 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز هیوستون  به مشهد 19 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

 در رابطه با ساعت پرواز مشهد هیوستون با قطر ایرویز Qatar Airways:

ساعات و بلیط هواپیما مشهد هیوستون و هیوستون به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

مقدار بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز  از مشهد به هیوستون :

بار اجازه داده شده بابت حمل در پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به هیوستون برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه به یاد داشته باشید برای بررسی مقدار بار مجاز میزان بار مجازی که در بلیط ذکر شده درست  می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز خود  را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط  هیوستون با قطر ایرویز Qatar Airways :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بابت بلیط قطر ایرویز از مشهد به هیوستون و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد، شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما هیوستون  می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

قیمت بلیط لحظه آخری و ارزان مشهد به هیوستون با ترکیش ایرلاین Turkish Airline:

ترکیش ایرلاین جزو یکی از مطمئن ترین و امن ترین پرواز های مشهد به هیوستون شناخته شده می باشد و پرواز های متعددی به هیوستون دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند.

قیمت بلیط لحظه آخری و ارزان مشهد به هیوستون
بیشترین تخفیف بلیط هیوستون از مشهد

پرواز رفت مشهد هیوستون:

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به هیوستون 13 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 40 دقیقه – میزان توقف:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت

نرخ بلیط برگشت هیوستون به مشهد:

  فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH) مدت زمان پرواز از هیوستون به استانبول 12 ساعت
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 24 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 19 دقیقه

شماره پرواز و روزهای پرواز  رفت و برگشت مشهد به  هیوستون با هواپیمایی ترکیش ایرلاین Turkish Airline :

پرواز های رفت مشهد هیوستون با هواپیمای ترکیش ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف  8 ساعت و 20 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز های در روزهای ذکر شده  با شماره TK889 و  در ساعت 01:35 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 05:40 به به فرودگاه استانبول میرسند.

در نهایت و در ساعت 14:00 با شماره پرواز TK33 از استانبول به پرواز در آمده و ساعت 19:05 به وقت هیوستون در فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  26 ساعت  می باشد.

برای پرواز برگشت از هیوستون به مشهد با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، این پروازها  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و با توقف 3 ساعت و 24 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 20:50 از هیوستون با شماره TK34 حرکت کرده و در ساعت 16:50 دقیقه به وقت استانبول به فرودگاه استانبول خواهد رسید و سپس با پرواز شماره TK888  و در ساعت 20:15 از استانبول حرکت کرده و در ساعت 00:40 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز هیوستون به مشهد 19 ساعت و 19 دقیقه می باشد.

ساعت و برنامه های پرواز مشهد هیوستون با ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines :

در طول برخی از ماه های سال ساعات پرواز های ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines ممکن است دارای تغیراتی باشند پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی ترکیش ایرلایز با ما در تماس باشید.

میزان بار مجاز ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines برای هیوستون به مشهد:

بار مجاز برای پرواز های هواپیمایی ترکیش ایرلاینز برای هیوستون مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا در مدت زمان سفرتان برای شما مشکلی پیش نیایید.

خرید آنلاین بلیط ارزان و چارتر  هواپیما از مشهد به هیوستون بوسیله خطوط هوایی ترکیش ایرلاین:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاینز Turkish Airlines در ایران می باشد.

این نکته قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی ترکیش ایرلاینز از مشهد به هیوستون و بلعکس در تاریخ های مختلف ممکن است متفاوت  باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما هیوستون با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

 بلیط  مشهد به هیوستون با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

امارات ایرلاین یکی از محبوبترین ایرلاین هایی است که پروازهای هیوستون  را انجام می دهند و این نکته نیز قابل توجه است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و مستقیم نمی باشند.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی امارات ایرلاین جزو برترین ایرلاین های پرواز از مشهد به هیوستون شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت نیز می باشد.

 بلیط  مشهد به هیوستون
رزرو آنلاین بلیط هواپیما مشهد هیوستون

بلیط رفت مشهد هیوستون :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به هیوستون 16 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 45 دقیقه – میزان توقف:2 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 50 دقیقه

پرواز برگشت هیوستون به مشهد:

  فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل (IAH) مدت زمان پرواز از هیوستون به دوبی 14 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:23 ساعت و 04 دقیقه  – کل طول زمان سفر:40 ساعت و 09 دقیقه

ساعات، شماره ها و روزهای پرواز مشهد به هیوستون با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline:

پرواز رفت مشهد هیوستون با هواپیمای امارات ایرلاین Emirates Airline در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 2 ساعت و 05 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با شماره EK2083  در ساعت 04:30 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 07:30 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی رسیده

و سپس در ساعت 09:35 با شماره پرواز EK211 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 16:50 به وقت هیوستون در فرودگاه جورج بوش اینترکنتینتل فرود می آید. مدت زمان پرواز ملبورن 20 ساعت و 50 دقیقه می باشد

پرواز هیوستون به مشهد برگشت هواپیمایی امارات ایرلاین در روزهای شنبه، یکشنبه، دو شنبه،سه شنبه، چهار شنبه، پنج شنبه  و جمعه با شماره EK212  و با 23 ساعت و 04 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده هیوستون به مشهد  در ساعت 19:55 از هیوستون به پرواز در آمده و در ساعت 19:45 به وقت دوبی به فرودگاه دوبی می رسد

و سپس با پرواز شماره EK2064 در ساعت 18:50 از دوبی پرواز خود را انجام داده و در ساعت 20:35 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می رسد. مدت پرواز هیوستون  به مشهد 40 ساعت و 09 دقیقه می باشد.

 

مدت زمان پرواز مشهد هیوستون با هواپیمایی امارات ایرلاین :

زمان بلیط هواپیما مشهد هیوستون و هیوستون به مشهد با هواپیمایی امارات ایرلاین در بعضی از ماه های سال ممکن است تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین با ما در تماس باشید.

مقدار مجاز بار پرواز امارات از مشهد به هیوستون :

میزان بار مجاز برای پرواز امارات ایرلاین از  مشهد به هیوستون برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید میزان باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

خرید آنلاین بلیط هیوستون از مشهد با امارات  :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

امارات  جزو ایرلاین های مورد اطمینانی می باشد که از شهر مشهد به سمت هیوستون پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

 

پروازهای مشهد هیوستون – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

 

بهترین نرخ بلیط هواپیما مشهد تا کانبرا Qatar Airways قطر ایرویز + Jet Blue Airlines خطوط هوایی جت بلو:

مسافرین عزیز از طریق قطر ایرویز و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی هیوستون انجام دهند

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
  فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نیویورک 13 ساعت و 45 دقیقه
  مدت زمان پرواز از نیویورک به  هیوستون 3 ساعت و 59 دقیقه
فرودگاه ویلیام پی. هابی (HOU)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 14 دقیقه – کل طول زمان توقف برای هواپیما ها: 7 ساعت- کل طول زمان سفر:27 ساعت و 14 دقیقه

رزرو آنلاین بلیط  رفت امارات ایرلایز Emirates Airline:

مسافرین محترم از طریق هواپیمایی امارات و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی هیوستون انجام دهند

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی  2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نیویورک 14 ساعت
  مدت زمان پرواز از نیویورک به هیوستون 3 ساعت و 59  دقیقه
فرودگاه ویلیام پی. هابی (HOU)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 29 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:25 ساعت – کل طول زمان سفر:45 ساعت و 29 دقیقه

جزییاتی در مورد مسیرهای پروازی هیوستون:

ترتیب مسیر پرواز ها از نوع ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین قیمت بلیط های ارزان رفت و برگشت هیوستون) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و نرخ بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران هیوستون

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد به هیوستون :

قیمت بلیط مشهد به هیوستون چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا هیوستون به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا هیوستون .

خطوط هواپیمایی امارات – قطری و ترکیش بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد هیوستون می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به هیوستون ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به هیوستون ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 24 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای هیوستون به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در هیوستون در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های هیوستون وارد صفحه هتل های هیوستون سایت شوید .

 

سایر پروازهای مشهد به آمریکا

پرواز مشهد لاس وگاس

پرواز مشهد میامی

پرواز مشهد دالاس

پرواز مشهد واشینگتن دی سی

پرواز مشهد فیلادلفیا

پرواز مشهد لس آنجلس

پرواز مشهد نیویورک

پرواز مشهد سان فرانسیسکو

پرواز مشهد هیوستون 

پرواز مشهد بوستون

پرواز مشهد شیکاگو

پرواز مشهد آتالانتا

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به هیوستون دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open