بلیط هواپیما مشهد نیویورک

فروش ویژه بلیط مشهد به نیویورک با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

فروش بلیط هواپیما مشهد نیویورک و نیویورک مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت و فروش بلیط هواپیما مشهد نیویورک با ارزنترین قیمت ممکن در قاره پیما.

برای اطلاع از نرخ بلیط نیویورک  و خرید آن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا از طریق آنلاین بلیط خود را تهیه نمایید.

ما در این متن به مدت زمان پرواز مشهد به نیویورک، نرخ بلیط مشهد به نیویورک و بلعکس و همچنین لیست، ساعات و برنامه های پروازی آن اشاره خواهیم کرد.

بهترین پرواز های مشهد به نیویورک و ارزرانترین قیمت بلیط و  راحت ترین پرواز ها به نیویورک.

 

نرخ بلیط  مشهد به نیویورک با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از ایرلاین هایی می باشد که پروازهای نیویورک  را انجام می دهند و قابل ذکر است که تمامی این پرواز ها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی پذیرد.

در طی چندین سال اخیر هواپیمایی قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های پرواز از مشهد به نیویورک شناخته شده است و بین مردم مورد اطمینان و راحت هم می باشد.

فروش بلیط هواپیما مشهد نیویورک
بیشترین تخفیف خرید اینترنتی پروازهای مشهد به نیویورک

بلیط رفت مشهد نیویورک :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نیویورک 13 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 15 دقیقه – مدت زمان توقف:1 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 40 دقیقه

پرواز برگشت نیویورک به مشهد :

  فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK) مدت زمان پرواز از نیویورک به دوحه 12 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مشهد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 39 دقیقه  – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 14 دقیقه

شماره پرواز و روزهای پرواز مشهد به نیویورک با هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways:

پرواز رفت مشهد نیویورک با هواپیمای قطر  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف 1 ساعت و 25 دقیقه ای انجام می شود پرواز روزهای ذکر شده با شماره QR493 در ساعت 22:50 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 00:50 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه رسیده

و سپس در ساعت 02:15 با شماره پرواز QR703 از دوحه به پرواز در آمده و ساعت 09:00 به وقت نیویورک در فرودگاه نیویورک فرود می آید. مدت زمان پرواز نیویورک 17 ساعت و 40 دقیقه می باشد

پرواز نیویورک به مشهد برگشت هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهار شنبه  و جمعه با شماره QR702 و با 8 ساعت و 39 دقیقه توقف انجام می شود و پرواز روزهای ذکر شده نیویورک به مشهد  در ساعت 21:00 از نیویورک به پرواز در آمده و در ساعت 16:15 به وقت دوحه به فرودگاه دوحه می رسد

و سپس با پرواز شماره QR494 در ساعت 00:55 از دوحه پرواز خود را انجام داده و در ساعت 03:45 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد می رسد. مدت پرواز نیویورک  به مشهد 23 ساعت و 14 دقیقه می باشد.

 ساعت پرواز مشهد نیویورک با قطر ایرویز Qatar Airways:

بلیط وساعات هواپیما مشهد نیویورک و نیویورک به مشهد با هواپیمایی قطر ایرویز در برخی ماه های سال امکان دارد تغییراتی داشته باشد  پس لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پروازهای هواپیمیایی قطر ایرویز با ما در تماس باشید.

مقدار بار مجاز برای پرواز قطر ایرویز Qatar Airways از مشهد به نیویورک :

بار مجاز بابت پروازهای قطر ایرویز از  مشهد به نیویورک برای دو چمدان به ازای هر یک از چمدان ها 30 کیلوگرم می باشد.

همیشه برای بررسی میزان بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست و مجاز می باشد و حتما  و لطفا قبل از سفر مقدار بار مجاز را  از داخل بلیط خود چک نمائید تا برای شما در حین سفرتان مشکلی پیش نیایید.

فروش بلیط  نیویورک با قطر ایرویز Qatar Airways با ارزانترین قیمت:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در ایران می باشد.

نرخ بلیط قطر ایرویز  از مشهد به نیویورک و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد،  برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما نیویورک  می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط مشهد نیویورک با امارات ایرلاین Emirates Airline :

امارات ایرلاین جزو یکی از مورد اطمینان ترین و پر طرفدارترین پرواز های مشهد به نیویورک شناخته شده می باشد و پرواز های متعددی به نیویورک دارد که همگی آنها با یک توقف می باشند و به صورت مستقیم صورت نمی پذیرد.

خرید اینترنتی بلیط مشهد نیویورک
ارزانترین نرخ پروازهای مشهد تا نیویورک

نرخ ارزان هواپیما مشهد نیویورک :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نیویورک 17 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 45 دقیقه  – مدت زمان توقف:2 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت

قیمت بلیط ارزان نیویورک مشهد :

  فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK) مدت زمان پرواز از نیویورک به دوبی 15 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به مشهد 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 09 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 59 دقیقه

زمان و برنامه های پروازی مشهد به  نیویورک و بلعکس با هواپیمایی امارات ایرلاین Emirates Airline :

پرواز های رفت مشهد نیویورک با هواپیمای امارات ایرلاین  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با توقف  2 ساعت و 15 دقیقه ای انجام می شود.

این پرواز ها در روزهای ذکر شده  با شماره EK2083  و  در ساعت 04:30 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 07:30 به به فرودگاه دوبی میرسد.

در نهایت و  در ساعت 09:45 با شماره پرواز EK205 از دوبی به پرواز در آمده و ساعت 19:00 به وقت نیویورک در فرودگاه بین المللی جان اف کندی فرود می آید. مدت زمان کلی این پرواز ها  22 ساعت  می باشد.

در مورد پرواز برگشت از نیویورک به مشهد نیز  در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این پرواز ها با توقف 02:09 دقیقه ای انجام می گیرد.

این پرواز های در روزهای ذکر شده در ساعت 23:55 از نیویورک با شماره EK210 حرکت کرده و در ساعت 23:55 دقیقه به وقت دوبی به فرودگاه دوبی خواهد رسید و سپس با پرواز شماره EK2082  و در ساعت 01:45 از دوبی حرکت کرده و در ساعت 03:25 به فرودگاه مشهد خواهد رسید.

مدت زمان کلی پرواز نیویورک به مشهد 19 ساعت و 59 دقیقه می باشد.

زمان، برنامه و روزهای پروازی مشهد نیویورک با امارات ایرلاین:

این نکته قابل ذکر است در برخی از ماه های سال ساعات پرواز های امارات ایرلاین ممکن است با تغییراتی مواجه شود پس  لطفا برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمیایی امارات ایرلاین  با ما در تماس باشید.

وزن بار مجاز امارات ایرلاین برای پرواز نیویورک مشهد:

میزان بار مجاز برای پرواز های خطوط هوایی امارات ایرلاین برای پرواز نیویورک مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مشهد به نیویورک بوسیله امارات ایرلاین:

قاره پیما دارای دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی امارات ایرلاین در ایران می باشد.

قابل ذکر است که قیمت بلیط  خطوط هوایی امارات ایرلاین از مشهد به نیویورک و بلعکس در تاریخ های گوناگون متفاوت می باشد پس شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما نیویورک با هواپیمایی ذکر شده می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید.

 

قیمت بلیط  مشهد به نیویورک رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ایرلاین:

ترکیش ایرلاین جزو ایرلاین های مورد اطمینانی محسوب می شود که از شهر مشهد به سمت نیویورک پرواز های متعددی دارد که همگی آنها دارای یک توقف بوده و به صورت مستقیم انجام نمی گیرند.

همچنین قابل ذکر است این خطوط هوایی در طی سال های اخیر جزو یکی از بهترین ایرلاین های پرواز مشهد به نیویورک شناخته شده است.

قیمت بلیط  مشهد به نیویورک رفت و برگشت
کمترین قیمت پرواز نیویورک به مشهد

بلیط رفت یکطرفه مشهد به نیویورک :

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به نیویورک 11 ساعت
فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 35 دقیقه – میزان توقف:1 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 45 دقیقه

مدت زمان برگشت پرواز نیویورک به مشهد:

  فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK) مدت زمان پرواز از نیویورک به استانبول 9 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول (IST)
فرودگاه استانبول (IST) مدت زمان پرواز از  استانبول به مشهد 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد (MHD)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 35 دقیقه – میزان توقف هواپیما ها:3 ساعت و 24 دقیقه  – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 59 دقیقه

ساعت و روزهای پرواز مشهد به نیویورک با هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines :

پرواز رفت مشهد نیویورک با هواپیمای ترکیش در روزهای شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه و جمعه  با توقف  1 ساعت و 10 دقیقه ای انجام می شود پرواز  روزهای ذکر شده  با شماره TK889 در ساعت 1:35 از مشهد به پرواز در آمده و در ساعت 5:40 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس با پرواز شماره TK3 در ساعت 06:50 از استانبول پرواز کرده و در ساعت 10:50 به وقت نیویورک در فرودگاه نیویورک فرود می آید. مدت پرواز نیویورک 16 ساعت و 45 دقیقه می باشد

پرواز نیویورک به مشهد برگشت هواپیمایی  ترکیش در روز های شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه و جمعه با 3 ساعت  و 24 دقیقه توقف در استانبول انجام می شود  پروازهای ذکر شده  نیویورک به مشهد  هواپیمایی ترکیش با شماره پرواز Tk12 در ساعت 00:10 از نیویورک به پرواز در آمده و در ساعت 16:50 به وقت استانبول به فرودگاه استانبول رسیده

و سپس در ساعت 20:15 با پرواز شماره TK888 از استانبول حرکت کرده و در ساعت 00:40 به وقت مشهد در فرودگاه مشهد فرود می آید. مدت پرواز نیویورک به مشهد 16 ساعت و 59 دقیقه می باشد

زمان پرواز مشهد نیویورک  با ایرلاین ترکیش:

ساعات پروازهای مشهد به نیویورک و نیویورک به مشهد با هواپیمایی ترکیش در برخی ماه های سال ممکن است با تغیراتی روبرو شوند لذا خواهشمندیم برای آگاهی دقیق از برنامه ها و روزهای پرواز هواپیمایی ترکیش لطفا با ما در تماس باشید.

وزن بار مجاز پرواز ترکیش از مشهد به نیویورک :

مقدار بار مجاز برای پرواز های هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای پرواز نیویورک مشهد برای دو چمدان به ازای هر چمدان 30 کیلوگرم می باشد.

مسافران محترم باید به این نکته  توجه داشته باشید  که همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز میتوانید میزان دقیق  بار مجاز که در بلیط ذکر شده  را در نظر داشته باشید و حتما قبل از سفر داخل بلیط را چک نمائید تا برای شما مشکلی پیش نیایید.

خرید اینترنتی ارزانترین بلیط هواپیما از مشهد تا نیویورک با ترکیش ایرلاین:

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش در ایران می باشد قیمت بلیط  ترکیش از مشهد به نیویورک و بلعکس در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما نیویورک با هواپیمایی ترکیش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

سایر پروازهای مشهد نیویورک – پروازهایی که دارای تعداد و میزان توقف های طولانی هستند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تا نیویورک قطر ایرویز  Qatar Airways:

مسافرین از طریق قطر ایرویز و با دو توقف  می توانند سفر خود را به مقصدشات یعنی نیویورک انجام دهند

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوحه (DOH)
  فرودگاه بین المللی دوحه (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به لوگان 13 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بین‌المللی لوگان (BOS)
  فرودگاه بین‌المللی لوگان (BOS) مدت زمان پرواز از لوگان به نیویورک1 ساعت و 43 دقیقه
فرودگاه بین المللی نیوآرک لیبرتی (EWR)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 39 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:9 ساعت و 13 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 52 دقیقه

مبلغ بلیط نیویورک امارات ایرلاین Emirates Airline:

از طریق امارات ایرلاین امکان سفر با دو توقف به نیویورک میسر گردیده است. برای خرید بلیط هواپیما مشهد نیویورک با شماره های ما در تماس باشید

  فرودگاه مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به دوبی 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بین المللی دوبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی دوبی (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به فورت لادردیل 15 ساعت و 49 دقیقه
(Fort Lauderdale (FLL
  (Fort Lauderdale (FLL مدت زمان پرواز از فورت لادردیل به نیویورک 3 ساعت و 07 دقیقه
فرودگاه بین المللی استوارت (SWF)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 26 دقیقه – کل طول زمان توقف هواپیما ها:25 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:46 ساعت و 56 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی نیویورک:

ترتیب مسیر پرواز ها ( ارزانترین ایرلاین، ارزانترین نرخ بلیط، بلیط های رفت و برگشت) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طی مدت زمان های متفاوت می باشد و  این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید. قیمت بلیط تهران نیویورک

 

سوالات متداول درباره پروازهای مشهد تا نیویورک :

قیمت بلیط مشهد به نیویورک چقدر است ؟

قیمت پروازهای مشهد تا نیویورک به صورت بک طرفه و یا رفت و برگشت در تاریخ های مختلف متفاوت است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط وارد قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت شده و قیمت در تاریخ های مختلف را مشاهده نمائید .

بهترین خطوط هواپیمایی برای پرواز از مشهد تا نیویورک .

خطوط هواپیمایی امارات – قطری و ترکیش بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مشهد نیویورک می باشند .

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به نیویورک ؟

مقدار بار مجاز بستگی به کلاس پروازی و ایرلاین دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلویی می باشد برای آگاهی از میزان دقیق بار بلیط خود را مطالعه فرمائید .

مدت زمان پروازهای مشهد به نیویورک ؟

مدت پرواز تا توجه به استاپ های موجود حدودا 24 ساعت می باشد .

آیا امکان تغییر تاریخ پروازهای نیویورک به مشهد وجود دارد ؟

بله امکان تغییر تاریخ و کنسلی پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد .

آیا امکان رزرو هتل در نیویورک در سایت قاره پیما وجود دارد ؟

بله برای رزرو آنلاین هتل های نیویورک وارد صفحه هتل های نیویورک سایت شوید .

 

سایر پروازهای مشهد به آمریکا

پرواز مشهد لاس وگاس

پرواز مشهد میامی

پرواز مشهد دالاس

پرواز مشهد واشینگتن دی سی

پرواز مشهد فیلادلفیا

پرواز مشهد لس آنجلس

پرواز مشهد نیویورک

پرواز مشهد سان فرانسیسکو

پرواز مشهد هیوستون 

پرواز مشهد بوستون

پرواز مشهد شیکاگو

پرواز مشهد آتالانتا

یک دیدگاه

  1. با سلام
    لطفا در صورتی که سوالی درباره پروازهای مشهد به نیویورک دارید در این قسمت سوال خود را مطرح نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open